Į pradžią » Lucky Catch

Gatvės laimikiai | Lucky Catch: Kristina

9 April 2013 pirmas komentaras

Autorius: Dovilė Macijauskaitė

Please welcome Kristina! We met her in Town Hall sq. in a very snowy April’s afternoor. She is psychology student and barista at Vero Cafe. Music is very important part of her life – singing in Vilnius Gediminas Technical University choir “Gabija”, creating her own songs, playing piano, guitar and jamming with friends are her top favorite activities.

Susipažinkite su Kristina, psichologijos studente, kuri spėja ir baigiamąjį darbą rašyti, ir gaminti skanias kavytes Vero Cafe ir gyventi muzikos bei kelionių ritmu!

APIE KRISTINĄ

Esu psichologijos studentė, kaip tik dabar rašau baigiamąjį darbą… t.y bandau rašyti. :) šiaip, labiau nei studentė esu barista. Dirbu Vero Cafe. Ten ir šiaip melejoną valandų praleidžiu. Ten tiesiog gera būti. Su kompu, kava, mokytis, atlikinėti darbus. Kai aplinkui sėdi iš užsienio atvažiavę įvairiausi scenaristai, rašytojai, ir rašo šalia. Su knygomis, lapais ir kava. Kaip per filmus, kavinėse iš tikrųjų kuriasi kažkieno novelės ar pjesės!

Dar, be to, kad trinuosi kavinėse, dainuoju VGTU chore “Gabija”, kuriu muziką, groju pianinu, gitara. Būna su draugais susirenkam pas mane ir improvizuojam. Kadangi gyvenu centre, labai kaifas, kai jau šilta lauke. Sėdim balkone, ar kur nors parke ir tiesiog grojam sau. Labai labai faine! :)

Dar labai mėgstu keliauti. Ir tą nuostabų jausmą būti kely, atradau visai neseniai. Anksčiau man neišilta, nei šalta būdavo kažkur išvažiuoti. Bet gal dėl to, kad tekdavo keliauti su reikalais, dažniausiai koncertais. O kai po pusmečio Suomijoje (ten mokiausi pagal Erasmus programą) pabandžiau keliauti kur nos keliom dienom su beveik nepažįstamais žmonėmis, tai nurovė stogą! :) Šiaip, ilgesnės kelionės mane vargina, nes pasiilgstu savo namų, tačiau trumpos – labai pakrauna idėjų ir meilės viskam. Ir grįžtu į tuos pačius namus su šypsena. :)

KNYGOS

Knygų daug neskaitau. Anksčiau didesnį dėmesį skirdavau. Studjų literatūra išstūmė domėjimasį grožine. Esu labai daug knygų pradėjusi skaityti, bet nepabaigusi. Dėl to nepergyvenu, nes suvokiu, jog tai reiškia, kad joms dar ne laikas būti perskaitytoms. :) Bus diena, kai norėsis užsidaryti mėnesiams su knygomis (nes aš praktiškai viską darau taip: atsiranda naujas pomėgis ar atradimas – juo domiuosi ir atiduodu 100% savęs, kol kažką jaučiuosi pasiekusi toje srityje. Tuomet atsiranda meilė kažkam kitam. ir tada jau visa galva neriu TEN). :) Šiaip, paskutinį kartą, ne iš mokslinės literatūros srities skaičiau Strielkūno eilėraščius, kurie atrodė ypatingai artimi…

MUZIKA

Muzika yra mano kaifas. Kartais man nereikia nieko kito. Tik klausytis kažko labai nuoširdaus ir dažniausiai melancholiško. Daugelis sako, jog esu tokia garsi ir judri, ir paprastai nustebina, jog klausau labai melancholiškos muzikos. Jau kurį laiką mano mėgstamiausia yra norvegė Ane Brun bei suomė Yona. Buvau pastarosios koncerte, tai nežinojau kur dėtis iš susižavėjimo… Taip pat patinka švedai Little Dragon, anglai Laura Marling ir Mumford & Sons. Dievinu džiazą – jaučiu jo įtaką mano pačios kuriamai muzikai. Kurt Elling tembras – nuostabus. Galėčiau numirti skambant jo balsui. :) taip pat išskirti galėčiau australus Matt Corby ir Kimbra.

MĖGSTAMIAUSIOS MIESTO VIETOS

Vilniaus senamiestis šiltuoju metu. Galėčiau dieną naktį būti kur nors parke ant suoliuko įsitaisius. O mano pačiausia vieta.. Olando kepurė Klaipėdoje. Dievinu sėdėti ant skardžio – apačioj jūra, aplink nieko nėra… Tobula!

FILMAI

Xavier Dolan kūryba yra kažkas nuostabaus. Patinka jo filmų temos, vizualizacija, spalvos, muzika… Geriausias matytas paskutinis jo filmas – “Laurence Anyways”. Taip pat ilgam įstrigo to paties režisieriaus “Heartbeats”, danų filmas”Nothing’s All Bad” bei “The Imaginary Portrait of Diane Arbus”.

INTERNETINIAI PUSLAPIAI

Internete sėdžiu tik iš reikalo, tačiau labai mėgstu lamuslenis.lt – visada laukiu naujo numerio.

vienas komentaras | one comment »

  • CTZN sako (said):

    labai idomus veidas, kiekvienas rakursas tarsi kitas zmogus.

Palik komentarą! |Leave your response!

Būk korektiškas! Be pykčio :)

Susikurk savo Gravatarą.