Į pradžią » Urban games & interventions

Burbuliatorius: Closing Season 4, waiting for Season 5!

26 September 2012 5 komentarai(-ų)

Autorius: Laimikis.lt

Each year, starting with the last Monday of May and then every second Monday during summer “Burbuliatorius” (bubble your city) event brings together citizens of many Lithuanian cities, also Londoners, as well as citizens of Dublin, Edinburgh and some Scandinavian cities — just for making small and huge soap bubbles, arranging picnics and “chilling” :) Summer 2o12 was the fourth season for this event, which we enjoy in a great company of more than 15 cities and their citizens as well as visitors :) Burbuliatorius (Bubble your City) is a parallel event, which happens in many places at the same day and the same time. The primary idea of this periodical event was to revitalize deactivated public spaces by developing easy to apply non-commercial scenarios of usage of the space. For the documentation check FB page Burbuliatorius as well as flickr-pool Burbuliatorius.


Koliaže panaudotų nuotraukų autoriai: A.Aleksandravičius & J. Narkūnas

Rugsėjo mėnesį baigėsi ketvirtasis Burbuliatoriaus sezonas, susibūręs šaunią Lietuvos ir užsienio miestų kompaniją. Su mumis buvo Londonas, Dublinas, Portlišas (Portlaoise), Edinburgas, o taip pat Kopenhaga. Kas antrą vasaros pirmadienį miestiečiai susirinkdavo tradicinėse “burbuliavimo” vietose – aikštėse, skveruose ir parkuose ir mėgavosi vieni kitų kompanija, gerais orais ir milžiniškais muilo burbulais. Iniciatyvos tikslas – atgaivinti viešąsias erdves, skatinant miestiečius plėtoti nekomercinio laisvalaikio scenarijus, o svarbiausia, džiaugtis miestu ir vieni kitais :) Ačiū, kad buvote kartu!


Koliaže panaudotų nuotraukų autoriai: Aleksandr Jeljasevič, Linas Vasiliauskas, Anželika Po, Mantas Vaičekauskas, Ieva Blaževičiūtė, Justas Kulnickas

4 faktai apie Burbuliatorių:

1. 2012 metais vyriausiam “Burbuliatoriaus” dalyviui buvo 83 metai, o jauniausiai dalyvei, vardu Liepa – 18 dienų! Pažįstame bent kelis vaikus, kurie apsilankydavo “Burbuliatoriuje” vos prieš mėnesį iki gimimo, o vėliau – jau asmeniškai :)

2. Yra du iniciatyvoje dalyvaujantys miestai, kur Burbuliatorius rengiamas vienu metu dviejose vietose: tai Londonas ir Šiauliai. 2012 metais „Burbuliatorius“ Šiauliuose buvo rengiamas vienu metu aikštėje prie Centukų fontano ir prie Turizmo informacijos centro.

3. Muzikaliausias „Burbuliatoriuje“ dalyvaujantis miestas yra Šilutė, kur kiekvieną kartą kartu su „Burbuliatoriumi“ rengiami muzikiniai koncertai.

4. Iš visų Vilniuje vykusių „Burbuliatoriaus“ renginių tik 1 buvo lietingas, o kiti 34 – saulėti!

Žinote daugiau faktų? Pasidalinkite! :)

Vilnius
Nuotraukų autorė: Anna-Marija M.

Nuotraukų autorius: Karolis Stanionis / dreambox.lt

Nuotraukų autorius: Pavel Lavrinec (tumblr)

Burbuliatorius Kaune
Andrius Aleksandravičius (nejau.net)

Nuotraukų autorius: Linas Kazakevičius

Burbuliatorius Mažeikiuose (ieškome autoriaus!)


Burbuliatorius Šiauliuose:
autorius – Mindaugas Kiešus

Klaipėda
Nuotraukų autorius: Vytautas Petrikas

Vilnius
Nuotraukų autorė: Elena Grimalienė (autorės blogas)

Nuotraukų autorius: Linas Vasiliauskas (autoriaus blogas)

Kedainiai
Nuotraukų autorius: Justas Kulnickas

Rietavas
Nuotraukų autorius: Mantas Vaicekauskas

Lazdijai
Nuotraukų autorė: Ieva Česnaitė

London
Nuotraukų autorius: Edgaras Anisimenko (profile at efoto.lt)

Nuotraukų autorė: Ieva Blaževičiūtė

Nuotraukų autorius: Aleksandr Jeljasevič

Vilnius
Nuotraukų autorė: Anželika Po

5 komentarai(ų) | comments »

 • Laimikis.lt (author) sako (said):

  Pasidalinkite nuorodomis į nuotraukas iš savo miesto Burbuliatoriaus, o taip pat įdomiais faktais iš Burbuliatoriaus istorijos :)

 • praeivis sako (said):

  turiu prisipažinti, kad man rudenį tų muilo burbulų trūksta :) aišku, kad orai dabar ne patys geriausi, bet tas pasikrovimas teigiamomis emocijomis reikalingas būtent rudenį! ką manot? ;)

 • Laimutė sako (said):

  Rudenį labai trūksta gerų emocijų, tik kad burbuliavimo formatas netinka šitam orui… Reikia ieškoti kitų išraiškos būdų ;)

 • Laimikis » Blog Archive » Bubble your City | Burbuliatorius sako (said):

  […] Neubrandenburg, Stuttgart, Copenhagen, Svelvik, Chicago & Barcelona were bubbled since then: 35… 27… 15, 14, 13+1, 12, 11, 1o, o9, o8, o7, o6, o5, o4, o3, o2, […]

 • Kristina sako (said):

  Burbuliatorius Šiauliuose nuotraukų autorius yra Mindaugas Kiesas

Palik komentarą! |Leave your response!

Būk korektiškas! Be pykčio :)

Susikurk savo Gravatarą.

\