Į pradžią » Lucky Catch

Gatvės Laimikiai | Lucky Catch: Gabrielė

22 November 2012 4 komentarai(-ų)

Autorius: Dovilė Macijauskaitė

Please, meet Gabrielė! Once, she made very cute DIY buttons of acorns and brought it to Street Komoda. So, we talked to Gabrielė and found out that she started making jewelry quite long time ago, and this activity even become her study subject.
You can find the works of Gabrielė here.

Susipažinkite su Gabriele! Vieną rudens vakarą, Street Komodoje radome jos paliktas labai mielas DIY sagutes iš gilių. Apie Sreet Komodą ji sužinojo iš vieno draugo fiziko ir iš karto susidomėjo šia idėja. Taigi, pakalbinome Gabrielę ir sužinojome, jog ji pradėjo gaminti papuošalus gan seniai, ir šis laisvalaikio užsiėmimas netgi virto studijomis.
Gabrielės darbus galite rasti čia.

Mergina dažnai keliauja po visą Lietuvą – yra iš Visagino, Telšiuose studijuoja juvelyriką, tačiau taip pat nepamiršta aplankyti ir Vilniaus. Gabrielė mėgsta laisvalaikį leisti ramiai – kartais tiesiog sėdėti prie lango, stebėti žmones ir aplinką, piešti, siūti, dekoruoti rūbus ir šiaip – viską, kas užplaukia.

„Dažnai žmonės, išgirdę žodį „juvelyrika“ įsivaizduoja visokiausius akmenukus, blizgesiukus, tą vadinamąją blizgialyriką. O ji man, iš tikrųjų, nelabai patinka, todėl stengiuosi kurti sau priimtinesnius papuošalus.“

Gabrielės mėgstamiausieji

Knygos: Paskutinį kartą skaičiau (jau antrąjį kartą) Ray Bradbury mokslinės fantastikos romaną “Farenheit 451”. Man patinka tokios sveikos fantastikos knygos.

Muzika: Rokas, metalas. Tokia sunkesnė. Todėl žmonės kartais nustemba susipažinę su manimi – vaikštau visa spalvota, o taškytis mėgstu pagal metalą :) Tačiau neatsisakau kitokios muzikos – ambient arba tiesiog klavišiniais ar styginiais atliekamų ramių kūrinių.

Vietos: Į Vilnių atvažiuoju maždaug kartą per mėnesį, mėgstu senamiestį. Dažniausias pasivaikščiojimų scenarijus – nueinu į Mint Vinetu knygyną, atsigeriu mėtinės mocca‘os Coffee Inn‘e ir pasivaikštau šalia Dailės akademijos. Nepamirštu ir Street Komodos aplankyti. :)

Interneto puslapiai: pinterest.com (tai tikra liga! :) ), 7md.lt, šatenai.lt.


4 komentarai(ų) | comments »

 • zhenia sako (said):

  pirma asociacija – lapė :) ši mergina turi tokio gudrumo ;)

 • wr sako (said):

  blizgialyrika:) gerai pasakyta:) ir gal čia ne tik juvelyrikai, bet ir lyrikai galima priskirt, kai kuriai;)

 • Ele_f sako (said):

  Jauki laimikė :o) Ir jos minėta MintVinetu šauni vieta, nes ten galima būti įvairiai.

  Beje, tas lakoniškas Gabrielės papuošalų stilius patrauklus. O ar sagės – šitos? http://alphaomega.carbonmade.com/projects/4538821#11 Gera idėja! :o)

 • Hopy sako (said):

  Daugiau dizainerių ir jų kolekcijų!
  Pasiilgau šios rubrikos Laimikyje, ar kažką praleidau??

  Gabrielės papuošalai patiko. Įdomu, kad jie atrodo tarsi būtų sukurti skirtingų meistrų, įvairiais stiliais. Lauksiu papildymų jos galerijoje. Sėkmės.

Palik komentarą! |Leave your response!

Būk korektiškas! Be pykčio :)

Susikurk savo Gravatarą.