Į pradžią » Linking things

Linking things: psyzoo for Laimutė (o2)

30 September 2011 13 komentarai(-ų)

Autorius: Laimikis.lt

“Linking Things” project connects young designers and passers-by, who get a gift from designer’s collection. We have already presented a psychedelic accessories collection from Ekaterina Zimodro (psyzoo.ru). And it was Laimutė who has got a ring “Peaceful Stranger Happy Plain” created by psyzoo. Laimutė is interested in Mind-fights, one of her favorite places in Vilnius is a bridge at the railway station, from which one can observe moving trains. We also know Laimutė as a participant of “Burbuliatorius” event and as a fan of intellectual game “Brain-ring” :)

Šį kartą “keliaujančio daikčiuko” vaidmuo atiteko Ekaterinos Zimodro (psyzoo.ru) pagamintam žiedui su psichodeliniu drambliuku, kuris atkeliavo pas mus iš Peterburgo, o buvo padovanotas Laimutei. Naujoji žiedo šeimininkė yra protmušių (daugiau) dalyvė, kuri mėgaujasi skaitymu kavinėse, domisi vokaloidais, ir tarp mėgstamiausių vietų įvardija viaduką stotyje virš geležinkelio (iš ten galima stebėti traukinius).
Ji yra viena iš orai.lt kūrėjų, šiuo metu ieškanti darbo. O dar mes Laimutę pažįstame kaip “Burbuliatorių” dalyvę bei žalios spalvos gerbėją. Žemiau – pokalbis su Laimute, įrašytas “Burbuliatoriaus 2011” sezono uždarymo metu.

[audio:http://laimikis.lt/wp-content/uploads/2011/09/Laimute-interviu.output.mp3|titles=Laimute-interviu – laimikis.lt]

………………………………………………………………………………….
Laimutės nuorodos ir komentarai apie vocaloidus:

Hatsune Miku – Ai kotoba;
Hatsune Miku – The secret garden;
Abu įrašai – iš “gyvo” koncerto (įdomu, ką šiuo atveju reiškia žodis “gyvas”?). Smagu žiūrėti kaip pagal ritmą šėlsta publika. Beje koncertai vyksta tiek Japonijoje, tiek JAV.
Hatsune Miku – Ievan Polkka.

Vyriška pusė atstovauja kiek rimtesnei muzikai:
Gakupo – Breathe;
Kaito, Len, Gakupo – Fate: Rebirth
(Paaiškinimas: čia visi tikrai vyrišką giminę atstovauja, nors vienas ypač plonu balseliu ir video aprengtas suknele. Beje, jį įgarsino moteriškas balsas, bet kaip suprantu, Japonijoje tai normalu – ne vieną garsiausią vyrišką anime personažą įgarsinusi mergina/moteris. Ten balso aktorystė – atskira labai rimta profesija, ir jie išmoksta savo balsą naudoti virtuoziškai, tame tarpe ir imituojant kitą lytį).

Vocaloidai labiausia paplitę tarp paauglių, taigi visi suskubo poruoti juos tarpusavyje ir pasiskirstė į vienos ar kitos poros gerbėjų klubus. Populiaresnes dainas (skirtas duetui ir dažniausia apie meilę) gali atrasti įdainuotas visų įmanomų porų variantų ;) Pvz. šitos: Kaito & Meiko – Magnet
Meiko išleista 2004 metais, Kaito – 2006tais. Tai pirmieji vocaloidai, parinkti taip, kad jų balsai puikiai derėtų tarpusavyje. Vaizdai – iš žaidimo “Project Diva”, irgi dalis vocaloidų frančizės….

Taip pat jie bando dainuoti ir klasiką: Gakupo & Gumi – Fly Me to the Moon
Tiesa, žodžių nelabai suprasi, nes kuriant tarimas buvo taikomas japoniškai kalbai, o ne angliškai ;) Yra ir dvikalbių vocaloidų (Luka), kiti ateityje ruošiami dviem kalbomis kalbėti (Miku). Be to dar bus ispanų, kinų, korėjiečių kalboms.

O jeigu ne vocaloidų muzikos – nesenas mano atradimas, labai rudens depresijai pritaikytas: Raintree Crow – Blackwater.

13 komentarai(ų) | comments »

 • wr sako (said):

  Tai jūs jau susitarėt su Laimute dėl savo puslapio?:)) Žiūriu išlenda klaidelės šian bei ten. O ji kaip tik dabar turi laisvo laiko:)) Šiltas, malonus balsas ir linksmas juokas:) Laimutė jau tapo burbuliatoriaus simboliu ir ne tik dėl žalios spalvos:) Ir žiedo savininkę puikiai pasirinkot;) Apie vokaloidus teko skaityt. Japonijoj tokie sintezuoti atlikėjai (koncertuose projektuojami kaip hologramos scenoje) yra net didesni dievukai nei tikri:)) Pvz. Hatsune Miku.

 • Julius Narkūnas sako (said):

  wr, įdomu, o kokios klaidelės? Mums tai labai padėtų! Ačiū už komentarą ir su praėjusiu gimtadieniu!

 • Dov sako (said):

  Simpatiškas drambliukas, puikiai dera su Laimutės spalvomis :)

 • Sigita sako (said):

  Tikrai įdomi pašnekovė! Man viadukas asocijuojasi su žiemos vakarais, kai teko grįžinėti į nuomojamą būtą kitoje stoties pusėje. Kol eini, kiekvieną kartą pagalvoji apie keliones…

  Stebiuosi, kaip dera žiedo ir auskarų spalvos, gerai pataikėte!

 • zhenia sako (said):

  antroje nuotraukoje menulis matosi, užsitese interviu :D pritariu visiems komentatoriams, “Peaceful stranger” idealiai tinka Laimutei.

  idomu, o kas gavo Roberto zenkliukus ir tas sasagas?

 • wr sako (said):

  Dėkui už sveikinimą:) O klaidos matėsi kai rašiau viršutiniam dešiniam kampe. Berods nesuvedžiau el. pašto, pabandžiau postint ir ten kažkokios php ar db klaidos išlindo.

 • zhenia sako (said):

  beje, geras posto papildymas ;)

  taip ir prisigaudai idomios informacijos.

 • Laimutė sako (said):

  smagu kad patiko papildymai ;) Kartais interneto lankose užsinaršau ilgas valandas, bet užtat ir radinių krūvelė kaupiasi, džiugina jei ne ausį, tai akį ;).

 • Greta sako (said):

  Puikus postas. Labai sudomino.

 • Laimikis » Blog Archive » Linking Things: Gabrielius (textile.mono.lt) sako (said):

  […] “Linking Things” posts: • psyzoo.ru: o1 + o2; • eglesmolinukai.lt: o1 + o2; • more things Share it […]

 • Laimikis » Blog Archive » Linking things: Gabrielius for Kęstutis & Monika sako (said):

  […] “Linking Things” posts: • psyzoo.ru: o1 + o2; • eglesmolinukai.lt: o1 + o2; • textile.mono.lt: o1 + o2 • more things Share it […]

 • Desty sako (said):

  44. whoah this blog is fantastic i love ridneag your posts. Keep up the great work! You know, many people are hunting around for this info, you can aid them greatly.

 • Yulia sako (said):

  Good Luck All, As a Lithuanian I must apologize for some of my conrutymen’s acts in regards to the homosexual population. There are a lot of the old guard that remain in power. Unfortunately they still believe it is acceptable to discriminate against people they don’t agree with. This generation will soon pass and more a tolerant and open group will proceed them. Just know that many support you. I know my family does.

Palik komentarą! |Leave your response!

Būk korektiškas! Be pykčio :)

Susikurk savo Gravatarą.