Į pradžią » Other

Kaunas Jazz: Domas Aleksa & D’Orange

6 May 2010 3 komentarai(-ų)

Autorius: Giedrė Juzėnaitė

Domas Aleksa – gerai žinomas Lietuvoje bosistas. Jis bei keletas jo bendraminčių prieš šešerius metus sukūrė bendrą projektą „D‘Orange“. Šioje grupėje groja vienas iš geriausių Lietuvos būgninkų, Domo brolis – Marius Aleksa, taip pat „Saulės Kliošo“ saksofonininkas Aleksandras Raičenoks. Džiazo muziką atliekanti grupė yra populiari ne vien Lietuvoje, bet laukiama ir užsienyje, įvairiuose džiazo festivaliuose.

Pats Domas Aleksa „Kaunas Jazz“ dalyvauja jau ne pirmus metus. Sudėjus visus jo dalyvavimus su skirtingais projektais būtų maždaug apie septynerius metus. Domo pasiteiravus ar jų grupė šių metų „Kaunas Jazz“ ruošėsi specialiai, atsakė, jog iš esmės jų grupės sudėtis pastoviai keičiasi, vien dėl to kūrinių atlikimas gali skirtis. Šį kartą grojo kitas klavišininkas. Jie daug repetavo šiam festivaliui, bet visa programa, kuri buvo atlikta per „Kaunas Jazz“ bus ir jų greitai išleidžiamame albume. D‘Orange naujasis albumas skirsis nuo kitų džiazo muzikantų albumų: kaip minėjo Domas Aleksa, bus grojami jo orginalūs kūriniai.

Kalbant apie planus ir naujus albumus, dauguma atlikėjų dažnai sako, jog jų muzikai ir naujam albumui reikia subręsti, bet Domas sako, kad pats dar bręsta ir visą gyvenimą taip bus, todėl nėra konkretaus atsakymo ar jo albumas tam subrendo. Kalbant apie jo mėgstamiausius džiazo muzikantus, jis neturi nei vieno konkretaus, nes visada stengiasi domėtis nauja muzika ir išlikti naujienų sūkuryje.

3 komentarai(ų) | comments »

  • zhenia sako (said):

    Patinka man jie, stilius kartais žiostkas, bet svarbu, kad eksperimentuoja.

  • zhenia sako (said):

    Beje, tas portretas labai geras.

  • Laimikis » Blog Archive » “Kaunas Jazz” dalyviai: G&G sindikatas” sako (said):

    […] įrašai apie “Kaunas Jazz”: Kaunas jazz 2o1o, Domas Aleksa & d’Orange, Kaunas jazz dalyviai: Saulės Kliošas. Share it […]

Palik komentarą! |Leave your response!

Būk korektiškas! Be pykčio :)

Susikurk savo Gravatarą.