Į pradžią » Urban games & interventions

Burbuliatorius 26: season’s closing

10 September 2011 3 komentarai(-ų)

Autorius: Laimikis.lt

“Burbuliatorius” (Bubble your city) event has been gathering citizens from more than 12 European cities for the third year. This year new cities, Šilutė (LT), Trakai (LT), Edinburgh, Lisbon, and Copenhagen has joined, and we were happy to share the idea of periodic urban event with them! The idea of the event is to revitalize public spaces by initiating urban ritual, a regular event, which would gather citizens, who transform the place by making soap bubbles, small and huge, arrange picnics and use the primary format of the event for further improvisations.

Kaunas:
Visą vasarą informaciją skleidė “Kauno Žinios” ir “Kas vyksta Kaune”, ačiū jiems už tai, kad šiuo renginiu galėjo pasidžiaugti daugiau kauniečių! O štai ir A. Aleksandravičiaus galerija, skirta trečiajam “Burbuliatoriaus” sezonui. Labai įdomu žiūrėti, kaip jis išranda vis naujus Kauno rakursus šio renginio metu – ir nenustoja stebinti! :)

Kėdainiai:
Justas Kulnickas skelbia mažųjų ir suaugusių burbuliuotojų portretus

Šilutė:
“Šilutės naujienų” palaikomas renginys džiugino šio miesto gyventojus visą vasarą. Būtų džiugu, jeigu ir kitų miestų leidiniai imtų globoti šį renginį savo miestuose. Sezono uždarymui skirta fotogalerija:

Panevėžys:
Remigijaus Grubinsko nuotraukos, Panevėžio “Burbuliatorius” buvo muzikalus. Remigijaus dėka sužinojome ir apie naują Panevėžio skulptūrą :)

Vilnius:
Julijos (wellagain) nuotraukos, skirtos paskutinėms ir priešpaskutinėmis burbulų akimirkoms:

Dar vieno ištikimo “Burbuliatoriaus” fotografo, Lino Vasiliausko, džiuginančio šiltais portretais, galerija:

Elenos Grimalienės žavių burbuliuotojų portretai

Vylūnės Pračkalatės nuotraukos iš “Burbuliatoriaus” sutemų

Violetos Abromavičienės pagauti epizodai:

Štai ir užsibaigė trečiasis “Burbuliatoriaus” sezonas, kuris sutelkia daugiau nei 12 Europos miestų gyventojus, kurie susirenka kas antrą vasaros pirmadienį viešosiose erdvėse ir kartu leidžia mažus ir milžiniškus muilo burbulus. Šiais metais prie burbuliuojančių miestų prisijungė Lisabona, Kopenhaga, Edinburgas, o taip pat Trakai ir Šilutė. Renginio idėja – atgaivinti viešąsias miestų erdves, sukuriant periodišką įvykį (miesto ritualą), kuris suburtų miestelėnus. Miestelėnai trumpam pakeičia miesto erdvę, leisdami mažus ir milžiniškus muilo burbulus (kurių receptą laisvai platiname). Dėkojame “Burbuliatoriaus” fotografams už galimybę dar kartą pasidžiaugti šio renginio akimirkomis :)

3 komentarai(ų) | comments »

 • zhenia sako (said):

  tai ka, lauksim kitu metu :) o jus saunuoliai, ar jau sakiau? :)))

 • Dov sako (said):

  Gaila, kad greitai pasibaigė, kartais jo trūksta…

 • Laimikis.lt (author) sako (said):

  Tuo tarpu tremtinių ir politinių kalinių organizacijos vis nerimsta ir nori išgrįsti Lukiškių aikštės pievas atminties vardan. Pasiūlymas:
  – nustoti monumentalizuoti praeitį, pasirūpinti dabarties gyvybingumu;
  – atsižvelgti į kitų Lietuvos miestų, kur po rekonstrukcijos išgrįstos aikštės neteko gyvybingumo, patirtį;
  – pagalvoti apie alternatyvias atminties formas, kurios nebūtinai turi būti materialios ir statiškos;
  – atsižvelgti į realias praktikas, kurios plėtojamos vilniečių ir miesto svečių Lukiškių pievose – ir saugoti tai, kas gyvybinga.

  jL.

Palik komentarą! |Leave your response!

Būk korektiškas! Be pykčio :)

Susikurk savo Gravatarą.