Į pradžią » Other

“Be2gether” dalyviai: Viltė, Ieva, Domas

9 June 2010 5 komentarai(-ų)

Autorius: Giedrė Juzėnaitė

Waiting for Be2Gether (a festival of art and music), our reporter Giedrė has interviewed participants previous festivals (2oo7, 2oo8, 2oo9), who shared their impressions and expectations about B2G fest.

Artėjant ketvirtajam “Be2gether” festivaliui, nusprendėme atsigręžti į praeitį ir pakalbinti dalyvius, apsilankiusius festivalyje 2007, 2008 ir 2009-aisiais metais. Organizatoriai jau paskelbė festivalio programą.

2007

Viltė Gustytė yra moksleivė iš Vilniaus.
Muzika: Jimi Hendrix, Janis Joplin, Pink Floyd, Red Hot Chili Peppers, John Frusciante.
Vietos: Patinka sėdėti prie savo namo durų, nes ten plytelės gražios.
Knygos: Alous Huxley “Suvokimo durys”.
Kinas: Nelabai mėgsta kiną, bet labai patiko „Taking Woodstock“.
Svajonių kryptis: Muzika
Zodiako ženklas: Avinas

Atsiminimai apie 2007-ųjų “Be2gether” festivalį: “Man asmeniškai b2g 2007aisiais nepaliko didelio įspūdžio. Grupės buvo tokios hm.. skystos? Patiko viena palapinė, kur Karpis dainavo Bitlų dainas ir kur ‘krišnaitai’ sėdėjo. Jie dar visai skaniai valgyt davė.  Žmonės, tai kaip žmonės, jei su gerais draugais važiuoji, tai nesvarbu šiaip kas groja tam festivaly. Šiais metais nebūsiu, nes renkuosi kitokius festivalius.”

2008

Ieva Jarušauskaitė yra taip pat moksleivė iš Vilniaus. Nors jai neteko pabūvoti pirmajame “Be2gether”, bet turi didelių įspūdžių iš 2008-ųjų festivalio.
Muzika: Nu-disco, 80s, New Wave, Electronica, Synthpop, Indie Disco ir pan.
Vietos: Visi parkeliai ir miškeliai.
Kinas: Sidney Lumet ’12 Angry Men’ .
Svajonių kryptis: Australija.
Zodiako ženklas: Šaulys.

Atsiminimai apie 2008-ųjų “Be2gether” festivalį: “Buvau 2008m. b2g, labai patiko! Važiavau su tėčiu ir savo geriausia drauge. Buvo labai linksma! Paskutinę dieną, kai jau visi tvarkėsi, dėjosi daiktus ir ruošėsi važiuoti namo, mūsų palapinėje dar šoko žmonės. Atsimenu tada priklydo toks keistuolis vyrukas ir taip juokingai šoko, kad teko jį pramint ‘Benzo pjūklu’. Taigi trečioji diena buvo pati pati linksmiausia, tas pjūkliukas man visąlaik primins be2gether. Kokios grupės man labiausia patiko? Groove Armada , nes Etienne de Crecy ir jo kūbo nemačiau. Šiais metais į b2g nevažiuoju, pritrūko lėšų . Labai džiaugiuosi, kad į Lietuvą atvyksta Who Made Who ir aišku Empire Of The Sun! Geros muzikos niekada nebus per daug.”

2009

 

Domas Mikšys – moksleivis iš Vilniaus. Aplankė praeitų metų “Be2gether”, bet nepraleis ir šių metų festivalio.

Muzika: MGMT, Hot Chip, The kooks, Datarock, Arctic monkeys, Passion pit, Coldplay ir t.t.
Vietos: Baras „Būsi trečias“, klubas „Play“, „Pasaka“ bei žmonių neužgrūsti senamiesčio skverai ir kiemeliai.
Knygos: J.G ”Firma”, J.H Džentelmenai ir žaidėjai, V.S Gyvenimo lošimas ir žinoma visos „Hario Poterio“ dalys.
Kinas: This is England, The Misfortunates, Requiem for a Dream ir, be abejo, Harry Potter.
Svajonių kryptys: Europa kaip ir išmaišyta, bet vis dar nenukeliavo iki UK, na dar svajonės-utopijos yra NY, LA
Zodiako ženklas: Šaulys

Atsiminimai apie 2009-ųjų „Be2gether“ festivalį: „Kai prisimenu praeitą „Be2gether“, pirmas žodis kuris šauna į galvą- šlapia. Kodėl ? Nes lijo po šimts, ir aš tam nebuvau pasiruošęs! Beje, žmonės – super uber draugiški, turbūt aplenktų net Taizė (Jėzaus vasaros stovyklą). Pamačiau lengendinius „Touch and Go“, nusivyliau išgirta „Jazzu“ chebra. Šiais metais „Be2gether“ išvis bus atominis! Kalnas superinių grupių, net nežinau, kurių labiau laukti. Pradedant nuo „Empire Of The Sun“, „Casiokids“ ir „WHOMADEWHO“, baigiant lietuvių atstovais „Happyendless“ ir dar negirdėtais Silence Family. Ir šiais metais reiks būtinai išmėginti purvo vonias! Thats all folks!”

5 komentarai(ų) | comments »

 • Marie sako (said):

  Anų metų B2G oras tikrai buvo neužsakytas…Tik atvykus ir pradėjus rinktis palapinei vietą ėmė pliaupti. Vieną naktį pylė taip,jog draugų palapinėje įvyko potvynis. Daiktai,miegmaišiai – viskas “plaukė”. Šiemet linkiu visiems gero,nes data visgi palankesnė nei praėjusiais metais.
  Ir žinoma gerų emocijų :) Tokias,kokias parsivežiau iš anų metų,kai grojo Gogol Bordello :)

 • theobvious sako (said):

  oho, pasirodo, mes su domu turim daugiau bendrų dalykų, ne tik tai, kad žinau tiksliai, kur darytos nuotraukos;)) bet ir džentelmenai ir žaidėjai ir haris poteris!
  labai graži ievos nuotrauka su medžiu.

 • 356 sako (said):

  aš pernai tik dėl Gogol Bordello ir važiavau, nenusivyliau :-)

 • Sigita sako (said):

  Taip, pernai lijo, bet nematau nieko blogo tame;]] butent del lietaus (nes musu plapine ir uztvinde) prasokau visas naktis Los Debilos;]]

 • Laimikis » Blog Archive » Be2gether 2010 ir Mc Messiah sako (said):

  […] Related posts: B2G: Andrius Mamontovas, B2G dalyviai: ‘o7 ‘o8, ‘o9′ Share it […]

Palik komentarą! |Leave your response!

Būk korektiškas! Be pykčio :)

Susikurk savo Gravatarą.