Į pradžią » Other

“Kaunas Jazz” flashback: G&G sindikatas

26 April 2011 u? :)

Autorius: Giedrė Juzėnaitė

Skaičiuodami dienas iki balandžio 29 d. startuosiančio 21-ojo “Kaunas Jazz“, kalbiname “G&G sindikato” narį Svarą apie projektą “Guerillajazz”, kuris susibūrė specialiai šiam festivaliui 2003 m. (Nuotraukos iš asm.archyvų.).

“Taip atsitiko, kad mūsų keliai susikirto su puikiu žmogumi ir dabar jau mūsų bičiuliu Linu Rimša, kompozitoriumi ir džiazmenu ir jis sugalvojo, kad būtu puiku aranžuoti mūsų muziką „Kaunas Jazz“ festivaliui. Ką ir padarė, ir mes galėjom sugroti pilną programą su puikia džiazo chebra”, – dalinasi grupės lyderis Svaras.

Jeigu kam kyla abejonių, kad hip-hop‘o muzika gali susilieti su džiazu, tiesiog paklausykite prie aštuonerius metus susibūrusio projekto:

Pasak Svaro, suderinti šiuos stilius nebuvo sunku: “kai džiazas dūšioje, tai ištraukti jį į paviršių ir paversti muzika nėra sunku. Yra malonu.”

Pats Svaras turi nemažą originalių džiazo kompaktų kolekciją: pasak jo, repo muzika dažnai kuriama naudojant samplus, iš funk, soul ar džiazo kompozicijų. Vieno mėgstamiausio atlikėjo Svaras neturi, o klauso to, kas atitinka jo nuotaiką.

Nors šiais metais Svaras nepasirodys Kaunas Jazz festivalio scenoje, lauksime naujų projektų kitais metais. Čia galie rasti ir “Kaunas Jazz” programą. Taigi, susitiksime festivalyje balandžio 29 – gegužės 2 dienomis.

Kiti įrašai apie “Kaunas Jazz”:
Kaunas jazz 2o1o,
Domas Aleksa & d’Orange,
Kaunas jazz dalyviai: Saulės Kliošas.

Palik komentarą! |Leave your response!

Būk korektiškas! Be pykčio :)

Susikurk savo Gravatarą.