Į pradžią » Other

Blogomania: o1

17 April 2010 9 komentarai(-ų)

Autorius: Giedrė Juzėnaitė

Loreta Jasiukėnienė

http://loretablog.blogspot.com/

Loreta yra fotografė. Blog‘ą ji pradėjo lygiai prieš dvejus metus ir šio blog‘o misija buvo atstovauti rankdarbiams. Savaime suprantama, kad ir skaitytojos buvo siuvinėtojos. Vėliau Loreta pradėjo skelbti įvairiausias gamtos, gėlių, interjero ir panašiai nuotraukas, taip skaitytojų ratas ir išsiplėtė. “All the beautiful things” atspindi turinį – čia viskas yra apie Loretai gražius daiktus ir jai artimą gyvenimo stilių. Taip pat jai patinka vintage ir kaimiška stilistika, paprasti bei seni daiktai, kuriuos didžioji dauguma išmeta į šiukšlyną. “Kartais tiek nedaug reikia – iš visiško „nieko“, galima dekoruoti aplinką- sukurti kalėdinę ar velykinę nuotaiką, paruošti gimtadienio stalą..”, – sako Loreta.

Populiariausi įrašai yra šie : Notebook tutorial & Advent Calendar

Loreta skaito daug blog‘ų, bet išskyrė keletą mėgstamiausių:
http://fotopastele.blogspot.com/
http://www.sadieolive.com/theblog/
http://vaikokambarys.lt/
http://heartinprovence.blogspot.com/
http://dansparoser.blogspot.com/
http://users.livejournal.com/_e_lena/
http://manomine.net/

Agnė Kananaitienė

http://agnenananai.wordpress.com/

 Agnė yra grafikos dizainerė, iliustratorė ir dirba reklamos agentūroje. Blog‘as dar šviežias – pradėtas tik šių metų sausį. Šis Agnės blog‘as skirtas kaupti eskizus, panašiai, kaip koks archyvas. Tai netgi yra labiau paveikslėlių blog‘as, o ne privačių išgyvenimų aprašymas. Čia yra idėjų užuomazgos ir tiem žmonėm kuriem patinka įvairiausi piešiniai, eskizai, iš kurių gali pasisemti idėjų, tai jiems ir yra skirtas, o amžiaus ribos nėra.  Pats blog‘as atsirado, kaip gyvas skyrelis prie Agnės asmeninės svetainės – nananai.lt. Agnė norėjo kur nors įdėti darbus, kurie neturi ypatingos meninės vertės, arba tiesiog tuos, kurie netiko klientams. Ji siekė, kad žmonės, kurie užsuka į jos „rimtąją“ svetainę rastų kūrybinę virtuvę, pamatytų kaip kas iš ko gimsta. Nors daugiausiai komentatorių yra Agnės aplinkos žmonės, bet kartais atsiranda ir naujų žmonių.

Labiausiai skaitomas įrašas: Pasiruošimas Kaziukui

Keletas mėgstamų Agnės blog‘ų:
http://kokonas.wordpress.com/
http://pakutke.wordpress.com/
http://www.designspongeonline.com/
http://www.lengvidaiktai.lt/

Vaiva J.

http://vaivapamaiva.blogspot.com

Vaiva yra psichologijos studentė. Jos blog‘as yra pakankamai naujas, jį pradėjo rašyti nuo 2009-ųjų rugsėjo mėnėsio. Vaiva savo blog‘o ar įrašų neskiria konkrečiai publikai : „Tai tiesiog mada, stilius, grožis mano akimis“, – sako Vaiva. Ji pastebėjo, jog jos blog‘ą skaito skirtingi žmonės, tai nėra vien mados fanai.

Populiauriausias įrašas yra iš jos nenešiojamų rūbų sale‘o

Vaiva skaito daug blog‘ų, bet negali išskirti konkrečiai mėgstamiausių. „ Bloglovin pagalba nuolat seku virš 100-o“- pastebi ji.

Agnė Daujotaitė

http://agvintage.wordpress.com/

Agnė pagal išsilavinimą yra interjero dizainerė. Baigusi VDA studijas pradėjo dirbt architektų ofisuose. „Pastaruoju metu architektūros sritis Lietuvoje, ir ne tik, išgyveno šiokią tokią stagnaciją, todėl atsirado laiko kitam gyvenimo malonumui – madai.“ – sako Agnė. Tuomet ji 2009- ųjų metų rugpjūtį pradėjo rašyti blog‘ą,  taip pat įkūrė internetinę drabužių parduotuvę : http://www.agvintage.lt/ , taip pat rengia įvairiausias akcijas susijusias su mados gyvenimu. Jos blog‘as skirtas visiems ir ne tik tiem, kuriem įdomios paskutinės mados tendencijos, bet ir tiems, kurie gali išsiversti be didelių turtinių išteklių. Agnės didžiąją dalį blog‘o įrašų sudaro jos asmeninių drabužių derinių. Ją įkvepia įvairūs dalykai: nuo oro iki paskutinės garsaus dizainerio kolekcijos. Ji tikisi, jog skaitytojai jos įrašuose pastebi pagrindinę potekstę: „ Nebijokite eksperimentuoti“. Į šią veiklą ji įtraukė ir savo mažąjį broliuką, kuris atstovauja vyriškąją pusę. Taip pat Agnė viešina ir skaitytojų atsiųstus derinukus, o geriausiai įvertintus derinukus mėnėsio gale apdovanoja.

Populiariausias įrašas – iš pernai vykusios “Mados medžioklės. Agnei jau kirba mintis surengti antrąją „Mados medžioklę“ ir taip sulaukti dar didesnio skaitytojų srauto.

Agnės mėgstamiausi blog‘ai: „Jei norisi kažko neįprasto ir ironiško aprangoje, visada aplankau Hel Looks; jei kažko prancūziškai elegantiško, tai skaitau Garance Dore blog’ą. Dar: where did you get that. Labai įdėmiai skaitau visus lietuviškus tokio tipo blog’us, man labai įdomu, kaip kitos merginos duotojoje situacijoje sukasi, kaip perteikia užsienyje taip ryškiai išskiriamas mados tendencijas, jei išvis jas išskiria. Paskutinis džiugus atradimas buvo Rūtos iš Vilniaus blog’as, pavadinimu “Daiktų istorijos“. Gražios nuotraukos ir įdomesni nei įprasta matyti gatvėje derinukai”

Rasa Kaper

http://www.rasascozycorner.eu/

Rasa yra ekonomistė.  Jos blog‘as yra skirtas meškinų mylėtojams ir kolekcionieriams. Rasos blog‘as taip pat yra pakankamai jaunas, jį pradėjo rašyti 2009-ųjų metų lapkritį. Šį blog‘ą Rasa sukūrė tam, kad galėtų kitiems parodyti savo sukurtus meškinus. Kiekvieną kartą pasiuvus naują, ji patalpina savo blog‘e, o rašo ji, taip pat daugiausiai tik apie meškinus, nes tai jai yra, kaip hobis.

Dažniausiai aplankomas įrašas  jos blog‘e yra jos home page, Meškomanija, Meška ieško namų;

Rasos skaitomiausi blog‘ai taip pat yra susiję su meškinais. Daugiau rasi jos pačios blog‘e.

9 komentarai(ų) | comments »

 • Laimutė sako (said):

  o, įdomus įrašas. Kai kas jau buvo mano skaitomų sąraše, bet kai ką ir atradau, papildžiau sąrašą ;)

 • kadabra sako (said):

  Šaunuolė Giedrė, gera rubrika! O ir tinklaraščių autorės įdomios merginos :)

 • Giedrė Juzėnaitė (author) sako (said):

  Ačiū labai.: >

 • 356 sako (said):

  Sveikinu su dar viena gera rubrika :-)

 • Ge sako (said):

  puikiai !

 • makaliuze sako (said):

  Uzskaitau sita rubrika! :) geras :) beveik visus blogai zinomi ir lankomi, taciau deka jusu, papildziau savo mgiamiausiuju sarasa :) :*

 • Laimikis » Blog Archive » Blogomania: o3 sako (said):

  […] skelbėme: Blogomanija o2, Blogomanija o1. Share it […]

 • Laimikis » Blog Archive » Blogomanija: o4 sako (said):

  […] Anksčiau skelbėme: Blogomanija o3, Blogomanija o2, Blogomanija o1. Share it […]

 • Laimikis » Blog Archive » Blogomanija: o5 sako (said):

  […] • Anksčiau skelbėme: Blogomanija o4, Blogomanija o3, Blogomanija o2, Blogomanija o1. • Blogomanijos rubrikos autorės G. Juzenaitės blogas: The London City Diary. Share it […]

Palik komentarą! |Leave your response!

Būk korektiškas! Be pykčio :)

Susikurk savo Gravatarą.